O nás

Kdo jsme?

Jsme dva studenti, kteří se rozhodli vydat cestou audiovizuální tvorby a získat v tomto oboru více zkušeností. Naplno jsme se začali tvorbě videa a focení věnovat v roce 2016, kdy jsme se rozhodli investovat své finanční prostředky do techniky a založit produkci. Nyní se můžeme prezentovat rozmanitým portfoliem a nabízet naše služby na profesionální úrovni – od prvotního plánování, přes realizaci, až po konečné úpravy a distribuci finálního produktu.

Nabízíme komplexní služby v oblasti audiovizuální tvorby od prvotního plánování po finální střih a produkci. Můžeme nabídnout profesionální fotografické i video služby uzpůsobené Vašim požadavkům. Pokud máte zájem o naše služby v jakémkoliv žánru či stylu, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře. Veškeré ukázky naší tvorby naleznete v sekci Portfolio.

Proč si vybrat právě WR Production?

Vytvoříme foto/video materiály přesně podle vašich přání a potřeb

Nabízíme rozumné ceny, profesionální přístup a techniku, kterou stále obměňujeme

Zpracování materiálů je pro nás otázka dnů a vy tak nebudete muset čekat

Nabízíme předběžné konzultace a cenové kalkulace dle vašich požadavků

Máme již mnoho zákazníků a vydařených spoluprací

Napsali o nás

FORBES: Nejlepší byznyshacky: mít práci jako koníček a stále pod kontrolou

22.5.2018 – „Firmu jsme naplno spustili před necelým rokem a postupně se nám to pěkně rozjelo. Rozhodně se nenudíme,“ popisuje David. Jede naplno i proto, aby se firmě co nejdřív vrátila nemalá investice do techniky. „Fotky a videa děláme kompletně od scénáře až po střih a postprodukci. Někdy je složité to při studiu stihnout, ale nás to ohromně baví,“ říká. Je mu 16 let, chodí do druháku na gymnáziu, vlastně by se měl v tomhle věku hlavně bavit životem. David Řehořka se ale rozhodl, že začne podnikat. A že se bude bavit při práci. Se stejně starým (v tomto případě spíš mladým) kamarádem na zakázku fotí a točí videa. Mají široký záběr – od maturitních plesů přes koncerty a klipy až po videa pro youtubery a krátké filmy – a jejich byznys rychle roste.

Technika

Na jaké přístroje natáčíme Vaše projekty? Snažíme se o co nejlepší kvalitu obrazu, a proto náš sklad techniky pravidelně zásobujeme novými kusy té nejlepší techniky.

2x Sony A7iii – 4K/25 FPS, 1080p/120 FPS (+ Zeiss 55/1.8Zeiss 16-35/4Tamron 28-75/2.8)

Nikon D500 – 4K/25 FPS, 1080p/50 FPS (+ Sigma 18-35/1.8Sigma 50-100/1.8)

GoPro Hero 5 Black – 4K/25FPS, 1080p/120FPS | DJI Phantom 4 PRO – 4K/50FPS | DJI Mavic Pro – 4K/25FPS, 1080p/50FPS | DJI Ronin M

Zoom H6 (záznamové zařízení) | Rode VideMic Pro+ (shotgun mikrofon) | Sennheiser G4 (klopový mikrofon)

dále stativy, světla, blesky, slidery a spoustu dalšího příslušenství